Rachunki - program do wystawiania rachunków

sobota, 10 maj 2014 00:00 //
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Program Rachunki przeznaczony jest dla przedsiębiorców i firm zwolnionych z podatku VAT. Dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze, może być z powodzeniem używany przez każdego użytkownika komputera. Praktyka pokazuje, że korzystanie z programu w codziennej pracy pozwala znacznie skrócić czas potrzebny na przygotowanie rachunków oraz wydrukować je na podstawie dostarczonych z aplikacją szablonów wydruku.

UWAGA: Program Rachunki wycofany został ze sprzedaży. Funkcjonalność wystawiania rachunków dodana została do naszego programu do fakturowania. Zapraszamy na stronę programu Faktury.

Rejestr kontrahentów

Podczas pracy z programem możliwe jest przygotowanie bazy kontrahentów, dzięki czemu dane kontrahenta wprowadzane będą raz i wykorzystywane później przy tworzeniu rachunków. Możliwe jest wprowadzenie dowolnej ilości kontrahentów.

Rejestr towarów i usług

Tak jak w przypadku kontrahentów, program posiada również rejestr towarów i usług, które wykorzystywane są przy wystawianiu rachunków. Dla każdego towaru bądź usługi możliwe jest podanie jego ceny oraz jednostki miary.

Szablony rachunków

Każdy przygotowany w programie rachunek zapisać można do pliku PDF. Wygląd takiego pliku zmienić można poprzez wybór jednego z kilku, dostarczonych z programem, szablonów wydruku. Istnieje ponadto możliwość wydruku rachunku z logotypem firmy lub też, jeśli zajdzie taka potrzeba, przygotowania szablonu na indywidualne zamówienie (za dodatkową opłatą).

Oto przykładowe rachunki wygenerowane za pomocą programu: szablon1, szablon2, szablon3, szablon4.

Raporty i zestawienia

Program umożliwia przygotowanie i zapis do pliku PDF zestawień rachunków dla podanego okresu i kontrahenta oraz zestawień sprzedaży w podanym okresie czasu.

Przykładowe raporty: zestawienie rachunków, zestawienie sprzedaży.

Instalacja i wymagania techniczne

Niewątpliwą zaletą programu Rachunki jest fakt, że nie wymaga on instalacji. Można uruchomić go nawet z dysku przenośnego, karty pamięci lub urządzenia typu pen-drive. Do poprawnego działania programu konieczne jest zainstalowanie w komputerze środowiska Java (w wersji 7 lub nowszej) oraz dowolnego programu do przeglądania plików PDF.

Kupując program otrzymujesz bezterminową licencję na wykorzystywanie jednej jego kopii.

Cena, zamówienie

Jeśli chcesz sprawdzić cenę oraz kupić nasz program, zapraszamy na nasze aukcje na Allegro.

UWAGA: Program Rachunki wycofany został ze sprzedaży. Funkcjonalność wystawiania rachunków dodana została do naszego programu do fakturowania. Zapraszamy na stronę programu Faktury.

Załączniki

  1. Plik: Instrukcja użytkownika programu „Rachunki”,
  2. Plik: Warunki licencji na użytkowanie programu „Rachunki”.
  3. Artykuł: „Jak szybko wystawić rachunek”.

Poniżej przedstawiamy wybrane ekrany programu:

Ekran główny programu - lista rachunków

Główny ekran programu - lista rachunków

  Edycja rachunku: pozycje

Pozycje rachunku

Rejestr kontrahentów

Rejestr kontrahentów

Skomentuj

Pobierz demo programu