Faktury - program do fakturowania

Program Faktury skierowany jest dla małych i średnich firm, a dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze, może być z powodzeniem używany przez każdego użytkownika komputera. Wykorzystanie programu w codziennej pracy pozwala znacznie skrócić czas potrzebny na przygotowanie dokumentów sprzedażowych oraz wydrukować je na podstawie dostarczonych z aplikacją szablonów wydruku.

Za pomocą programu wystawić można faktury z dowolną stawką VAT, faktury pro forma z dowolną stawką VAT, rachunki (faktury bez VAT) oraz faktury "odwrotne obciążenie".

Rejestr kontrahentów

Program posiada rejestr kontrahentów, pozwalający na wprowadzenie danych kontrahenta raz i wykorzystywanie ich później przy tworzeniu faktur. Możliwe jest wprowadzenie dowolnej ilości kontrahentów.

Rejestr towarów i usług

Podobnie jak w przypadku kontrahentów, program posiada również bazę towarów i usług, które wykorzystywane są przy wystawianiu faktur. Dla każdego towaru bądź usługi możliwe jest podanie odpowiedniego symbolu PKWiU oraz stawki podatku VAT.

Stawki VAT

Istnieje możliwość definicji stawek VAT, które używane będą podczas pracy z programem. W przypadku konieczności zmiany stawki podatku VAT, użytkownik może wykonać to samodzielnie, bez konieczności aktualizacji oprogramowania.

Szablony faktur

Każdą przygotowaną w programie fakturę zapisać można do pliku PDF, którego wygląd zmienić można poprzez wybór jednego z kilku, dostarczonych z programem, szablonów wydruku. Istnieje ponadto możliwość wydruku faktury z logotypem firmy lub też, jeśli zajdzie taka potrzeba, przygotowania szablonu na indywidualne zamówienie (za dodatkową opłatą).

Przykładowe faktury wygenerowane za pomocą programu: szablon1, szablon1 (odwrotne obciążenie), szablon1 (rachunek), szablon2, szablon2 (rachunek), szablon3, szablon3 (rachunek), szablon4 (rachunek).

Raporty i zestawienia

Program umożliwia przygotowanie i zapis do pliku PDF zestawień faktur dla podanego okresu i kontrahenta oraz zestawień sprzedaży w podanym okresie czasu.

Przykładowe raporty: zestawienie faktur, zestawienie sprzedaży.

Instalacja i wymagania techniczne

Program Faktury nie wymaga instalacji. Można uruchomić go nawet z dysku przenośnego, karty pamięci lub urządzenia typu pen-drive. Do poprawnego działania programu konieczne jest zainstalowanie w komputerze środowiska Java (w wersji 7 lub nowszej) oraz dowolnego programu do przeglądania plików PDF.

Kupując program otrzymujesz bezterminową licencję na wykorzystywanie jednej jego kopii.

Cena, zamówienie

Jeśli chcesz sprawdzić cenę oraz kupić nasz program, zapraszamy na nasze aukcje na Allegro.

Załączniki

  1. Plik: Instrukcja użytkownika programu „Faktury”,
  2. Plik: Warunki licencji na użytkowanie programu „Faktury”,
  3. Artykuł: Program Faktury krok po kroku”.

Ekrany programu

Poniżej przedstawiamy wybrane ekrany programu:

Ekran główny programy - lista faktur

Ekran główny aplikacji - lista faktur

  Edycja faktury: pozycje

Pozycje faktury

Rejestr kontrahentów

Rejestr kontrahentów

Pobierz demo programu