Program Faktury - wersja demonstracyjna

Udostępniamy wersję demonstracyjną programu do fakturowania.
 
Zanim kupisz, sprawdź i przekonaj się czy program spełnia Twoje wymagania.
 
Szczegółowe informacje na temat programu znaleźć można na stronie programu.
Program "Faktury" - demo

 

Program Faktury - wersja demonstracyjna

Pobierz wersję demo

 

 

Do poprawnego działania programu konieczne jest zainstalowanie w komputerze dowolnego programu do przeglądania plików PDF.
 
Po pobraniu pliku, należy go rozpakować i uruchomić. W przypadku systemu Windows, należy wykonać następujące czynności:
 
 1. Kliknąć "Mój komputer", następnie dysk C:. Otworzy się okno, z zawartością dysku.

 2. Po zapisaniu na dysku ściągniętego pliku 'faktury-demo-install.zip', należy kliknąć na ten plik. Otworzy się wtedy okno, w którym będzie widoczny katalog 'faktury-demo'. Można też wybrać opcję "Otwórz" przy pobieraniu pliku.

 3. Chyba najprościej przeciągnąć myszką katalog 'faktury-demo' do pierwszego okna (tj. na dysk C:). Można też podświetlić ten katalog, wcisnąć CTRL-C, przejść do pierwszego okna i wcisnąć CTRL-V. Jeden i drugi sposób spowoduje, że na dysku C: pojawi się katalog 'faktury-demo', do którego będzie można wejść i uruchomić program faktury.exe.

  UWAGA: W zależności od ustawień systemu Windows może być konieczne dodatkowe potwierdzenie kopiowania plików na dysk C: lub uruchomienia programu.

 4. Program domyślnie jest skonfigurowany do wystawiania faktur VAT – jeśli wystawiacie Państwo faktury bez VAT (rachunki), po pierwszym uruchomieniu należy wybrać opcję Ustawienia –> Szybka konfiguracja –> Rachunki.

  UWAGA: Przed uruchomieniem programu należy najpierw skopiować katalog 'faktury-demo' na dysk C:. Jeśli program zostanie uruchomiony bez wykopiowania z archiwum 'faktury-demo-install.zip', to nie będą się zapisywać
  wprowadzone dane.

 

Programy dla firm

 • Faktury - program do fakturowania

  Faktury - program do fakturowania

  Program Faktury skierowany jest dla małych i średnich firm, a dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze, może być z powodzeniem używany…

Wasze komentarze