Program Faktury - wersja demonstracyjna

Udostępniamy wersję demonstracyjną programu do fakturowania.
 
Zanim kupisz, sprawdź i przekonaj się czy program spełnia Twoje wymagania.
 
Szczegółowe informacje na temat programu znaleźć można na stronie programu.
Program "Faktury" - demo

 

Program Faktury - wersja demonstracyjna

Pobierz wersję demo

 

 

Do poprawnego działania programu konieczne jest zainstalowanie w komputerze środowiska Java (w wersji 7 lub nowszej) oraz dowolnego programu do przeglądania plików PDF.
 
Po pobraniu pliku, należy go rozpakować i uruchomić. W przypadku systemu Windows, należy wykonać następujące czynności:
 
  1. Utworzyć (np. na dysku C:) katalog o nazwie "faktury": kliknąć "Mój komputer", następnie dysk C:, potem prawym klawiszem myszki i wybrać "Nowy" i "Folder", po czym odpowiednio go nazwać. Następnie kliknąć na ten nowoutworzony katalog, aby otworzyło się okno, w którym nie będzie żadnych plików.

  2. Po zapisaniu na dysku ściągniętego pliku faktury-demo-install.zip, należy kliknąć na ten plik. Otworzy się wtedy okno, w którym będzie widoczny plik faktury_demo.jar

  3. Chyba najprościej przeciągnąć myszką plik faktury_demo.jar do pierwszego okna. Można też podświetlić ten plik, wcisnąć CTRL-C, przejść do pierwszego okna i wcisnąć CTRL-V. Jeden i drugi sposób spowoduje, że w katalogu "faktury" pojawi się plik faktury_demo.jar, który będzie można dwukrotnie kliknąć, aby go uruchomić.

 

Programy dla firm

  • Faktury - program do fakturowania

    Faktury - program do fakturowania

    Program Faktury skierowany jest dla małych i średnich firm, a dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze, może być z powodzeniem używany…

Wasze komentarze