Wymieniaj pieniądze w internetowym kantorze walut Rkantor.com

czwartek, 09 marzec 2017 19:58 //
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Każdego roku opuszczamy granice naszego kraju z wielu różnych powodów. Szef wysyła nas na delegację, wyjeżdżamy w interesach lub zabieramy całą rodzinę na zasłużony wypoczynek. Jak wszyscy wiemy, każdy kraj ma swoją własną walutę. Jeśli masz zamiar za jakiś czas udać się w zagraniczną podróż to już teraz zajmij się wymianą waluty polskiej na tą obowiązującą w miejscu do którego się wybierasz. Dobra informacja jest taka, że dotychczas musiałeś odwiedzić kantor lub bank, by dokonać interesującej Cię wymiany. Teraz możesz ten proces zrealizować bez konieczności wychodzenia z domu, z poziomu własnego fotela.

Atrakcyjna wymiana waluty

Tak naprawdę nie da się podróżować bez pieniędzy. Nawet wtedy, gdy mamy wykupioną ofertę all inclusive – wszystko w cenie i nie musimy kupować jedzenia, może się zdarzyć sytuacja w której będziemy musieli dokonać transakcji, a brak gotówki nam to uniemożliwi.

Teraz wymianę waluty możesz przeprowadzić nie posiadając konta walutowego w banku. Wystarczy odwiedzić stronę kantoru internetowego i dokonać interesującej Cię wymiany. Warto wspomnieć, że korzystanie z takiej opcji nic Cię nie kosztuje. Nie ma żadnych haczyków, ani ukrytych kosztów. W dodatku transakcja ta jest w 100% bezpieczna.

Zanim dokonasz wymiany, zapoznaj się z kursem dolara, euro, franka czy innej interesującej Cię waluty. Jeśli uważasz, że w danej chwili kurs waluty nie jest dla Ciebie atrakcyjny, a nie musisz wykonywać wymiany już teraz to skorzystaj z opcji ustawienia zlecenia oczekującego.

Zastanawiasz się pewnie w jaki sposób odbierzesz wymienione pieniądze. Masz kilka możliwości do wyboru. Najczęściej wybieraną przez klientów opcją jest odbiór gotówki z jednego z 263 oddziałów Raiffaisen Polbank. Równie dobrze możesz zlecić przelew na e-mail lub rachunek bankowy, a także dokonać prostej i szybkiej wypłaty w najbliższym bankomacie.

Zarejestruj się a otrzymasz profity

Wiesz jak wymienić EUR, USD czy GBP całkowicie za darmo? Wejdź na stronę Rkantor.com i dokonaj darmowej rejestracji, która zajmie Ci dosłownie kilka minut. Chwilę później Twój wirtualny portfel zostanie zasilony 1000 punktów promocyjnych, które możesz wykorzystać w dowolnym momencie na wymianę waluty po kursie średnim bez spreadu, przy każdej transakcji przez okres pół roku. Ale to nie wszystko! Jeśli zarejestrujesz się z użyciem kodu (np. 86842758) otrzymasz na swoje konto 500 dodatkowych punktów! Za namówienie znajomych również otrzymasz dodatkowe punkty (500 za osobę), dlatego jeśli często wymieniasz waluty to zgarnij znajomych i wspólnie skorzystajcie z usług Rkantor.com.

Skomentuj

Programy dla firm

  • Faktury - program do fakturowania

    Faktury - program do fakturowania

    Program Faktury skierowany jest dla małych i średnich firm, a dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze, może być z powodzeniem używany…

Wasze komentarze