Pożyczka na już, na teraz!

wtorek, 27 wrzesień 2016 19:40 //
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Z pewnością każdy z nas doświadczył sytuacji, w której zaskoczyły go nieoczekiwane dodatkowe koszty. Zepsuty samochód, zepsuta pralka, zepsuta lodówka, zepsute cokolwiek - brzmi znajomo? Co zrobić w takiej sytuacji? Rzadko kiedy możemy pozwolić sobie na wydatek rzędu kilkuset złotych, a nawet i ponad tysiąca złotych, na naprawę lub zakup nowego sprzętu. Co poradzić?

Dziecko przychodzi ze szkoły do domu i od progu krzyczy, że szkoła organizuje wycieczkę zagraniczną. Wielka ekscytacja w oczach dziecka nie pozwala ci na odmowę i racjonalne myślenie. Przecież wszystkie dzieci pojadą! Brzmi znajomo?

Pracujemy cały rok, bardzo ciężko, a zewsząd jesteśmy zasypywani ofertami wczasów za granicą. Słońce, ciepły piasek na plaży, zimne napoje, morze, ocean, sporty wodne - czego więcej chcieć? Pragniesz odpoczynku w luksusowych warunkach - teraz, natychmiast - i trafiła się świetna oferta, lecz koszt takiego wyjazdu przekracza twoje możliwości miesięcznego budżetu. Ale taka okazja! Brzmi znajomo?

Wszystkie te sytuacje mogą zostać bardzo szybko rozwiązane! Bez problemu, bez zbędnych formalności, bez ryzyka oszustwa - to takie proste. Innowacyjna firma Via SMS prowadzi usługi w postaci udzielania szybkich i natychmiastowych pożyczek przez Internet. Wystarczy odwiedzić stronę internetową viasms.pl, sprecyzować wysokość pożyczki (tzw. chwilówka może osiągnąć poziom nawet 3000 złotych!), wybrać termin spłaty i zatwierdzić chęć pożyczenia takowej kwoty.

Środki mogą pojawić się na koncie pożyczkobiorcy po upływie nawet 15 minut od zatwierdzenia wniosku! Termin spłaty, który obowiązuje to do 30 dni. Po wypełnieniu wniosku online, otrzymasz sms-em kod do weryfikacji. Aby weryfikacja przebiegła pomyślnie, należy również dokonać przelewu z wysokości 0.01 zł.

Nie pozwól zatem, by brak wystarczającej liczby pieniędzy zaburzył twoje plany. 30 dni na spłatę to wystarczający termin, abyś mógł spłacić całą kwotę bezproblemowo. Nie zwlekaj zatem i daj sobie pomóc. Via SMS rozwiąże twoje problemy NATYCHMIAST!

Skomentuj

Programy dla firm

  • Faktury - program do fakturowania

    Faktury - program do fakturowania

    Program Faktury skierowany jest dla małych i średnich firm, a dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze, może być z powodzeniem używany…

Wasze komentarze