Kredyt czy pożyczka?

niedziela, 25 wrzesień 2016 20:48 //
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Coraz więcej osób staje przed koniecznością pożyczania pieniędzy. Niestety nie wszystkich stać na kupno mieszkania za własne zaoszczędzone pieniądze, a nawet jeżeli może do tego dojść to musielibyśmy oszczędzać przez kilkadziesiąt lat, aby pod koniec życia zawodowego bądź też na początku emerytury móc cieszyć się własnym domem czy mieszkaniem bez zadłużenia. Niestety to nie o to chodzi. Dlatego tak wiele młodych osób decyduje się na zaciąganie kredytów bądź pożyczek. Oczywiście w pożyczaniu pieniędzy nie ma nic złego pod warunkiem, że robimy to z głową i wiemy na jaką kwotę możemy sobie pozwolić i jaką wysokość rat miesięcznych jesteśmy w stanie spłacać. Ważne też, aby okres kredytowania był rozłożony na taki czas, który będzie dla nas realny do spłaty, a przy tym nie będziemy musieli odmawiać sobie podstawowych rzeczy w codziennym życiu. W odniesieniu do pożyczania pieniędzy bardzo często mylnie zastępujemy słowo kredyt słowem pożyczka otóż te dwa słowa mają zupełnie inne znaczenie.

Kredytu udziel nam bank, daje nam do dyspozycji pewną sumę pieniędzy, którą na podstawie umowy jesteśmy zobowiązani zwrócić wraz z odsetkami. Aby jednak otrzymać kredyt, każdy bank musi wcześniej zweryfikować naszą zdolność kredytową i tu dla wielu ludzi pojawia się problem, który eliminuje ich w walce o przydzielenie kredytu. W przypadku pożyczki sytuacja wygląda zupełnie inaczej, może nam ją udzielić każda osoba oraz instytucja, która dysponuje określoną sumą pieniędzy. I jeżeli zależy nam na czasie i niewielkiej sumie pieniędzy jest to rozwiązanie, z którego warto skorzystać.

Firma GetBucks umożliwia nam wzięcie pożyczki w bardzo prosty sposób i bez wychodzenia z domu, nie wymaga od nas żadnych dodatkowych dokumentów. Jesteśmy ograniczeni tylko kwotą, ponieważ jeżeli jesteśmy nowymi klientami getbucks.com możemy liczyć tylko na kwotę w wysokości 1000 zł, jednak jest to pożyczka darmowa, czyli pewnego rodzaju zachęta, która przyciąga nowych klientów. Jeżeli chcielibyśmy pożyczyć pieniądze raz jeszcze możemy liczyć już nawet na kwotę w wysokości do 2500 złotych.

Skomentuj

Programy dla firm

  • Faktury - program do fakturowania

    Faktury - program do fakturowania

    Program Faktury skierowany jest dla małych i średnich firm, a dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze, może być z powodzeniem używany…

Wasze komentarze